LIBOR - bubeník a zpěvák, zakládající člen kapely

Hraje na bicí, s paličkami umí zacházet líp než mažoretka. Na bubnování má vyčleněné speciální boty, díky kterým předvádí na kopáky vrcholné kopákové umění (ovšem až po 15minutovém přezouvání).

Má hlas líbeznější než vlk z pohádky "O třech kůzlátkách". Nejednu ženu dostal svým sametovým zpěvem do kolen (nebo jinam...?).

Každou zkoušku obohacuje o bohatou sbírku vtipů a pozná podle hlasu každého dabingového herce.

V práci mu říkají "Liborku", je mistr svářeč a klidně by svařil i transformátora - tolik jisker jako on neviděl nikdo široko daleko!

Je v kapele zatím jediný a hrdý dědeček. Je páníčkem psa, kterého bohužel musí venčit až z 5. patra bez výtahu. 

Rád jezdí na zahrádku, dokáže tam sedět s lahváčem a dívat se na pracující manželku celé hodiny.

Jako jediný v kapele vlastní klasický tlačítkový mobil(ek). Přestože jeho objemný palec zabere najednou 4 tlačítka, zprávu napíše bez chyby a dovolá se s ním všude (zatím).

Má bezkonkurenčně nejkrásnější písmo ze všech členů kapely (možná i na světě). Jeho obloučkovitá krucánkovitá písmenka by jistě ocenil i Svaz krasopisců.

V mládí to uměl na ledě s bruslemi a pukem, nyní se ze všech sil věnuje hlavně gaučingu. Má neuvěřitelně pevnou vůli - tolikrát chtěl přestat s kouřením a začít sportovat, ale on to vždycky ustál a tomuto pokušení odolal!

Jediný v kapele má výsadní privilegium jezdit na zkoušku i ze zkoušky s Bárou. Když ji veze svým autem, velmi opatrně a obezřetně parkuje, aby se autu (ani Báře) nic nestalo. Někdy mu to trvá jen rekordních 15 minut.