VLADAN - kapelník, kytarista, zakládající člen kapely

Je především hnacím motorem kapely - obohatil slovník novým výrazem "buldozering". Jeho heslo zní: "Včera bylo pozdě."

Muzika je jeho vášeň, hraje v naší kapele nejlíp na kytaru. Je to kapelník, takže umí pochopitelně všechno nejlíp a má pochopitelně vždycky pravdu. Maminka a kapelník se musí poslouchat!

I přes převracení a koulení očí zpěvačky si stále myslí, že umí zpívat. A taky skládá muziku (prádlo a dřevo těžko) a píše texty k našim písničkám.

Je také zdatný pedagog, věnuje se na DDM malým hudebním talentům - tolik dětí mu prošlo rukama a tolik maminek mu ty ruce líbá, protože z jejich dětí udělal kytarové virtuosy!

Jinak se živí jako ajťák - tolik errorů jako on neviděl nikdo široko daleko! Není se čemu divit, teplota v jeho kanceláři dosahuje v létě saharských rekordů.

Je vyznavačem pocení v sauně (proč nezůstane v kanceláři?). A taky zapálený (v létě i spálený) cyklista. Obojí s ním nadšeně sdílí Milan, který kapelníka nechává samozřejmě dojet do cíle vždy prvního. To ale Vladan neví nebo dělá, že neví, každopádně se mu tím upevňuje sebevědomí.

Líbí se mu ptáci (bůhví proč mu učarovali právě opeřenci), které rád zvěčňuje svým fotoaparátem (marně se snaží dosáhnout úrovně Báry).

Error.